Co bude s Glee...

15. července 2013 v 8:15 | Posted by:Veru

I přes veškerý zármutek, kteří v sobě všichni mají se musí vymyslet co s postavou Finna Hudsona, jenž měl Cory ztvárnit už pátou sezónu. Natáčet se mělo začít již na konci července a teď musí scénaristé přepsat celý scénář.
"Je to příliš brzo, něco říct." řekl jeden ze scénaristů.
Hlavní otázka, ale zní, jak se scénář přepíše, ale kdy budou moc scénaristé vůbec začít psát.
Další otázka je co s Leou... Nikdo neví jestli bude moc hned začít pracovat, protože je velká šance, že to v prostředí kde se s Corym posledních pět let výdávala nepůjde. Boužel se zatím objevilo jen to krátké prohlášení, takže si asi nikdo neumíme představit jaké to teď má.
Postava Finna Hudsona se měla vrátit už na začátku sezóny. Na posledy se Cory objevil v Glee v epizodě 4x19 Sweet Dreams, kde měl taky telefonický rozhovor s Leou (Rachel), nad kterých Finchel fanoušci jásali!!
Když už jsem se k tomu dostala. S jistotou se dá říct, že Finche fanoušci tvořili nejpočetnější skupinu a nutno dodat, že ti už se svého "endgame" nekočkají. O žádný zázrak, že by Rachel třeba zjistila, že je s Finnem těhotná nebo tak se nebude jednat. Jak to, ale bude s Glee teď opravdu nikdo neví...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Daily Trevino *Daily Trevino | Web | 15. července 2013 v 12:59 | Reagovat

Stejně bude ta 5. série taková..smutná..podle mě..:/

2 .... .... | 15. července 2013 v 13:02 | Reagovat

cory vlastne v 5. serii vubec nebude,jelikoz byl v lecebne. zacit natacet mel behem cervence..bude mu venovan jeden cely dil jen o nem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama